O nas

Wraz z Agatą napisałyśmy parę słów na nasz temat tak byście mogły nas lepiej poznać 🙂 W końcu powierzacie nam poniekąd swoje zdrowie i urodę, więc pewnie chciałybyście wiedzieć czy rzeczywiście mamy o tym jakieś pojęcie.


Cześć, jestem Zuza i jestem lekarzem medycyny estetycznej.

Jestem lekarzem z 10 letnim stażem i interesuje mnie wszystko co związane z medycyną estetyczną, a jest to: dermatologia, dermatologia estetyczna oraz dermatologia zabiegowa. Ostatnio równie mocno zaczęłam się interesować medycyną estetyczną i Anti-Agingiem oraz zastosowaniem laserów w medycynie. Skończyłam studia na Wydziale Lekarskim Wojskowej Akademii Medycznej oraz studia podyplomowe Medycyna Estetyczna w Wyższej Szkole Medycyny. Ukończyłam również specjalizację z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej. W tym momencie pracuje w klinice medycyny estetycznej i głównie zajmuje się korekcją i wypełnianiem zmarszczek, powiększaniem i modelowaniem ust, modelowaniem konturów twarzy oraz regeneracją skóry kwasem hialuronowym. Dzięki swojej wiedzy wiem czego nasza skóra potrzebuje, żeby wyglądać pięknie i zdrowo. Jestem lekarzem medycyny estetycznej, ale uważam, że nie zastąpi to codziennej pielęgnacji. O skórę trzeba dbać codziennie, a najlepiej do tego sprawdzają się naturalne kosmetyki, oraz takie które można przygotować samemu. Po pracy uwielbiam zgłębiać widzę na temat właściwości pielęgnacyjnych i leczniczych ziół, roślin oraz żywności. W swojej codziennej pielęgnacji staram się używać, właśnie takich ręcznie robionych kosmetyków. Tworzenie kosmetyków samemu daje mi wiele satysfakcji i pozwala odprężyć się po pracy. Dlatego też w tym miejscu tworze treści nie tylko związane z zabiegami, które robi się za drzwiami kliniki, ale również takie, które można zrobić samemu w domu. Z chęcią się tym dziele i mam nadzieje, że odnajdziecie tu treści, które was zainteresują. Serdecznie zapraszam do czytania.


Witam, mam na imię Agata i jestem kosmetologiem.

Jestem magistrem kosmetologii, absolwentką studiów wyższych na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Swoją przygodę z kosmetologią zaczęłam w wieku 18 lat, kiedy to intensywnie zaczęłam interesować się pielęgnacją ciała i twarzy. Wtedy też zaczęłam uczęszczać na swoje pierwsze kursy. W tym momencie mam bardzo szeroką wiedzę w tej tematyce, którą staram się ciągle rozwijać. Na co dzień pracuje w salonie kosmetycznym, gdzie specjalizuje się głównie w zabiegach na twarz, a są to między innymi: zabiegi kwasami, darsonwalizacja oraz wszelakiego rodzaje maski i peelingi. Moja codzienna praca polega na trosce o pielęgnację skóry klientek, jak i polecanie im odpowiednich kosmetyków do stosowania w domu. Wolny czas spędzam na łonie natury, dlatego też lubię zastosowanie naturalnych składników w codziennej pielęgnacji, którą sama testuje i polecam innym. Udało mi się połączyć moją pracę zawodową z pasją co sprawia, że czuje się spełniona i bardzo szczęśliwa. Dlatego też pisanie na te tematy jest dla mnie wielką przyjemnością i bardzo chętnie dzielę się swoją wiedzą. Uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu z laptopem i pracować nad kolejnymi artykułami. Pielęgnacja naszego ciała sprawia, że każda kobieta czuje się piękna i dowartościowana. Dbanie o Siebie powinno być bardzo ważne, w życiu każdego człowieka, a można to robić na różne sposoby, ja staram się pokazać jakie to proste i przyjemne. Wszyscy jesteśmy piękni, tylko czasem trzeba pomóc naszej skórze uzewnętrznić jej naturalne piękno, a na pewno dzięki temu poczujesz się lepiej, będziesz miał więcej pewności siebie, a życie stanie się przyjemniejsze i łatwiejsze. Zapraszam do zapoznania się z treściami, które stworzyłam.